Porażka w drugim sprawdzianie.

W ostatni dzień stycznia na boisku w Mogielnicy zawodnicy LKS -u podjęli drużynę UKS Tarczyn, którego trenerem jest były zawodnik Osuchowa - Daniel Bloch. Aura nie była tego dnia zwolennikiem zawodników - temperatura bliska zera i śnieg na całej płycie boiska utrudniał grę zawodnikom. Mecz został rozegrany w systemie 3x30 minut. Pierwsza tercja to całkowita dominacja piłkarzy z Osuchowa, jednak tylko w posiadaniu piłki - nie potrafili znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez bramkarza Tarczyna. Cały mecz w wykonaniu Osuchowa to niedokładność, jednak było to spowodowane warunkami placu gry. Od drugiej połowy drugiej tercji inicjatywę przejął UKS, po wejściu na boisko bardziej doświadczonych zawodników gra ożywiła się. I to właśnie byli zawodnicy Osuchowa - Daniel Bloch i Rafał Cholewa strzelili dwie bramki dla swojego zespołu. W tej samej tercji bramkę na 1:1 strzelił Łukasz Barański po niefortunnej interwencji bramkarza. Ostatnia część meczu to tylko wymiana podań w środku boiska, niedokładność i pojedyncze ataki z obydwu stron.

Skład LKS - u: B. Lipiński - K. Ferens, P. Oroń, R. Michalak, Ł. Rzeszotarski - D. Michalski, J. Melon, D. Soboń, Ł. Osiński, D. Sobczyński(Ł. Barański) - Ł. Kowalski(D. Szewczyk)