Sparingowa druga porażka.

Dnia 14 lutego w Grodzisku Maz. LKS podejmował przeciwnika z ligi okręgowej – LKS Chlebnię. Początek spotkania, jak i później się okazało cały mecz, nie był zachwycający z punktu widzenia ławki trenerskiej Osuchowa. Wiele niedokładności sprawiało brak dobrej gry w ofensywie jak i w defensywie. Niestety, podopieczni Mariusz Strojczyka dopiero po dwóch ciosach wyprowadzonych przez przeciwnika obudzili się i zaczęli grać składne akcje – prostopadłymi podaniami zostali obsłużeni Kamil Łojszczyk, Daniel Michalski, Dominik Sobczyński i jeden z zawodników testowanych, niestety, w żadnej z tych akcji piłka nie znalazła drogi do bramki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Chlebni 3:0. W drugiej połowie gra piłkarzy Osuchowa nadal nie wyglądała zbyt dobrze, niedokładności było widać przez całą drugą część spotkania – uwidoczniona jednak była przewaga rywala z „okręgówki”, efektem były kolejne 3 bramki. Jedyną, honorową bramkę dla Osuchowa strzelił Daniel Michalski po dobitce strzału zawodnika testowanego.

Bilans dotychczasowych sparingów to: 1 wygrana, 1 remis i 2 porażki. Następny sparing odbędzie się w najbliższą sobotę (godzina i miejsce w trakcie ustalania) z kolejną drużyną ligi okręgowej – Naprzód Brwinów.

Skład Osuchowa: zawodnik testowany (B. Lipiński) – K. Ferens, P. Oroń, R. Michalak, M. Jakubiak- Ł. Barański (D. Michalski), Ł. Osiński, J. Melon (D.Soboń), D. Sobczyński, K. Łojszczyk – zawodnik testowany